Shichibukai Anime NEVELDE!

 
 
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
 
 
 
 
 
Induls: 2013-04-09
 
Trsak

Mindenkinek szksge van az letben egy olyan szemlyre, akire a "msik feleknt" tekinthet, rtsnk ez alatt egy letre szl bartot, tzes rivlist, vagy akr egy szerelmi partnert. Az oldalon is lehetsgetek van trsulni valakivel. A trsuls az albbiakban felsorolsra kerl elnykkel jr, a szintn albb lefektetett szablyok mellett.

A trsuls szablyai:

  • Egy szemly csak egyetlen trssal rendelkezhet! rtelemszeren k lesznek egyms trsai.
  • Trsulni D-szinttl lehetsges, a Frum megfelel topicjban.
  • A trsulsnak akr eltr megnevezst is adhattok (pl. rivlis, partner, stb.), m ennek legfeljebb eszttikai jelentsge lehet.
  • Trsat cserlni kt hetente lehetsges.
  • Ha valaki trsa inaktvv vlik s trlsre kerl, rtelemszeren j trsat kell keresnie az egyes bnuszok lehvshoz.

A trsuls elnyei:

  • Hetente egyszer lekrhet egyetlen egy juttats az albbiak kzl:
    • Trskldets: 2000 Er s Yen
    • Kzs munka: 10 Arany
    • Kzs edzs: 1 szabadon elhelyezhet TP s KP
    • Kzs kikapcsolds: 2 pihennapot kivlt Trsasmen
  • Amennyiben valaki a trsval vllalkozik valamilyen ktszemlyes lehetsgre (pl. kaland, Bbel, interaktv kaland, event, pros harc, stb.), nagyobb esllyel lesz sikeres az adott vllalkozsuk.
  • Ersebb fzis (egyeslt) alakok hozhatak ltre a kt trs egyeslsvel, amennyiben valamilyen mdszer, avagy kpessg rendelkezsre ll a fzi vgrehajtshoz.
 
 
Az oldal jelenleg
ZRVA!
 
NYITS jnius 21-n!

Az oldal bngszse szmtgprl, vagy telefonos bngszbl, egyszerstett nzetben ajnlott!

 
 
 
 


A PlayStation 3-ra jelentõsen felborultak az erõviszonyok a konzolpiacon. Ha érdekel a PS3 története, akkor kattints ide    *****    Új mese a Mesetárban! Téged is vár, gyere bátran! Mese, mese, meskete - ha nem hiszed, nézz bele!    *****    Az Anya, ha mûvész - Beszélgetés Hernádi Judittal és lányával, Tarján Zsófival - 2025.05.08-án 18:00 -Corinthia Budapest    *****    ✨ Egy receptes gyûjtemény, ahol a lélek is helyet kapott – ismerd meg a „Megóvlak” címû írást!    *****    Hímes tojás, nyuszipár, téged vár a Mesetár! Kukkants be hozzánk!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    Nagyon ütõs volt a Nintendo Switch 2 Direct! Elemzést a látottakról pedig itt olvashatsz!    *****    Elkészítem születési horoszkópod és ajándék 3 éves elõrejelzésed. Utána szóban minden kérdésedet megbeszéljük! Kattints    *****    Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    Akad mindannyijukban valami közös, valami ide vezette õket, a delaware-i aprócska kikötõvárosba... - FRPG    *****    boroszkány, vérfarkas, alakváltó, démon és angyal... szavak, amik mind jelentenek valamit - csatlakozz közénk - FRPG